Запрошення на навчання


Згідно Порядку видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в Україні та їх реєстрації https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/z2005-13
Всі іноземні громадяни (візових і безвізових країн), які мають на меті навчання в Україні, повинні отримати від університету «Запрошення на навчання» відповідного зразка на офіційному бланку, затвердженому Міністерством освіти і науки України.
Для подачі заявки на отримання «Запрошення на навчання» від університету іноземний громадянин особисто або представник компанії, яка надає посередницькі послуги, щодо набору іноземних громадян на навчання повинен надіслати на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків interdep.ktu@gmail.com або knu.dekanat.n@gmail.com скановані копії наступних документів:
• першу сторінку закордонного паспорту;
• документ про попередню освіту з оцінками та інформацією про систему оцінювання знань, згідно якої виставлені оцінки в документі (переклад документу на українську за необхідністю);
• заповнену письмову згоду на обробку персональних даних.
Consent-personal-data-ENG-2019
Consent-personal-data-RU-2019
Consent-personal-data-UKR-2019 (1)
Всі «Запрошення на навчання» проходять обов’язкову реєстрацію в Електронному журналі Українського державного центру міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України.
Після надання номеру «Запрошенню на навчання», іноземний громадянин повинен сплатити візову підтримку.
Візова підтримка – це офіційне підтвердження реєстрації «Запрошення на навчання». Без візової підтримки консул не приймає документи іноземця для відкриття студентської візи типу Д-13.
Реквізити_оплати_візової_підтримки

ВІЗИ
• Студентам з візових країн, а також країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий період перебування до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), необхідно отримати довгострокову («навчання», типу Д) візу в Україну, яка дозволяє перебувати в Україні довше 90 днів.

• Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Росія не потребують відкриття візи в Україну, але мають надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України у якості підтвердження мети прибуття в Україну

• Для отримання візи типу Д-13 кандидату на навчання необхідно подати у консульство України у Вашій країні документи за переліком, який зазначений на сайті Посольства. До такого переліку документів обов’язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що Ваші документи про попередню освіту перед подачею у консульство мають бути офіційно засвідчені у спосіб, прийнятий у Вашій країні (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство України у Вашій країні) або засвідчені штампом Apostille + легалізовані у Посольстві України). Ці документи мають бути офіційно визнані в України для того, щоб український університет міг видати Вам диплом після закінчення навчання.