Міжнародна культурно-освітня поїздка до Республіки Словенія

У рамках діяльності Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний – рівному» з 27 квітня по 04 травня 2014 року відбудеться Міжнародна культурно-освітня поїздка до Республіки Словенія.

Мета поїздки – впровадження міжнародних програм для підлітків та молоді з питань творчої самореалізації, сприяння інтеграції молоді до європейської спільноти, культурному обміну.

У поїздку запрошуються вихованці позашкільних, учні 8-11 класів загальноосвітніх, студенти професійно-технічних та вищих навчальних, закладів, керівники навчальних закладів, педагоги, психологи.

У ході поїздки передбачається:

  • Проведення тренінгу для підлітків «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на формування навичок ефективного спілкування та творчої самореалізації;
  • Зустрічі у столиці Словенії – місті Любляна, відвідування Грацького університету імені Карла і Франца (Австрія);
  • Екскурсії у містах: Сентендре, Будапешт (Угорщина), Любляна, Марібор (Словенія), Грац (Австрія), Венеція, Трієст (Італія), Загреб (Хорватія).

Вартість поїздки 390 євро. У вартість входить: проживання в готелі, харчування згідно програми, транспортне обслуговування за маршрутом, екскурсії, організаційні витрати на оформлення візи.

Проїзд до місця виїзду групи (м. Чоп) та у зворотному напрямку оплачується окремо.

Необхідні документи для оформлення Шенгенської візи слід надіслати за адресою: м.Київ, вул. Виборзька 41/23, «Нова Пошта» (відділення № 58) до 01 квітня 2014 року.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 050-330-40-92, 067-909- 06-61,093-760-37-00.

Детальну інформацію щодо орієнтовного плану поїздки та переліку необхідних документів можна отримати у відділі міжнародних зв’язків.