Міжнародна поїздка до Польщі та країн Балтії

З метою розвитку міжнародного молодіжного волонтерського руху, виявлення та підтримки творчих ініціатив молоді, відвідування навчальних та молодіжних закладів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 1 по 8 травня 2014 року планується міжнародна поїздка до Польщі та країн Балтії.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники, учні (студенти) загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, лідери молодіжних і дитячих громадських організацій, засобів масової інформації тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони.За додатковою інформацією про умови міжнародної поїздки прохання звертатися до Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця» (контактні тел.: 097-744-57-58, 093-031-80-89, 067-407-77-98, 050-330-40-92).

Детальну інформацію щодо орієнтовного плану поїздки та переліку необхідних документів можна отримати у відділі міжнародних зв’язків.