Регіональні семінари «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ Україні»

З 16 по 23 травня 2014 року в Україні будуть організовані безкоштовні регіональні семінари для викладачів ВНЗ, що працюють з креативними студентами в галузі ІТ, а також керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ.

Семінари в Україні організовані в рамках проекту Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012 – http://tempus.nung.edu.ua/

Розклад семінарів:

16 травня – Одеса;

23 травня – Львів, Харків, Вінниця. Метою семінарів є ознайомлення з результатами та запланованими заходами проекту, залучення викладачів і зацікавлених осіб ВНЗ України до участі в національній еко-системі студентських інновацій.

Під час семінару учасники зможуть:

  • ознайомитися з сучасним станом справ з підготовки інноваторів;
  • дізнатися, як сприймають підприємництво та інновації студенти;
  • ознайомитися з новими моделями взаємодії в галузі інноваційного розвитку Університетів, підприємств та інших зацікавлених сторін;
  • дізнатися про можливість прийняти участь у заходах з інтенсифікації інноваційної діяльності студентів у 2015 році;
  • ознайомитися з роботою у Віртуальному Інноваційному Середовищі.

В семінарі візьмуть участь представники ІТ-компаній. Основною метою проекту є стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями. Контакти: Менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75. Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646.