Стажування в університеті Любека (TH Lübeck)

Навчання за кордоном можливе!

Навіть не зважаючи на важкі реаліїї завжди є час на особистий розвиток та здобуття нового досвіду. 

Завдяки партнерам університету із ТН Lübeck (Німеччина) студенти факультету інформаційних технологій Маринич Андрій (АКІТР-23) та Шептій Євген (КІ-22-2) упродовж 4 місяців вивчали курс «Аналогова електроніка» та успішно завершили навчання за програмою віртуальної академічної мобільності. Разом з професором Saeed Milady студенти опановували електронні системи з безперервно змінними сигналом, розглядали схеми на резисторах, конденсаторах та індуктивностях, моделі електричних компонентів та метди розрахунку електричних схем.

Криворізький національний університет висловлює щиру вдячність керівництву та викладачам TH Lübeck за надану можливість для студентів факультету інформаційних технологій. 

Окрема подяка prof. Monique Janneck за допомогу у координації та організації навчання.

«В КНУ я навчаюся за спеціальність Комп’ютерна інженерія. В технічному університеті Любека обрав курси «Аналогова електроніка» та «Інформаційні системи». Участь у програмі – це справді неоціненний досвід. Я дізнався багато нового та отримав корисні поради і рекомендації. Окрім того прокачав рівень розмовної англійської. Завдяки участі у програмі у мене з’явилася можливість познайомитися зі студентами з інших країн, обмінюватися досвідом та пізнавати різноманітні культури» 

Євген Шептій, студент групи КІ-22-2

«Враження дійсно позитивні. Особлива подяка викладачеві за цікавий контент та оригінальні пояснення. Навчання дало змогу зрозуміти до чого прагнути і над чим працювати. Дуже сподобався підхід до організації занять, проведення лабораторних робіт, все супроводжувалося відеоматеріалами та презентаціями, було багато дискусій» 

Андрій Маринич, студент групи АКІТР-23Шановні студенти!

Сілезький політехнічний університет оголошує прийом заявок на зимовий семестр 2024-2025 н.р. (1.10.2024 – 28.02.2025).

Дедлайн подачі заявок – 15липня 2024.

Вимоги до документів:

Рівень англійської:

Для бакалаврів В1 або вище (5.5 IELTS/83 TOEFL)

Для магістрів В2 або вище (6.0 IELTS/105 TOEFL)

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням

https://irk.polsl.pl/pl/offer/STUDIA-CZESCIOWE_2023_2024/programme/KA171/?from=registration:STUDIA-CZESCIOWE_2023_2024 International Staff Day

Шановні колеги,

Сілезький технологічний університет запрошує науково-педагогічних працівників відвідати International Staff Day. Подія відбудеться 1-5 липня 2024 року у місті Глівіце, Польща.

Тема зустрічі: To Bee Eco in the Postindustrial Environment

Участь у конференції безкоштовна.

Форма для реєстрації відкрита до 9 червня 2024 року.

Витрати на подорож та проживання за рахунок учасника.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням https://www.polsl.pl/rn3-1-dwz-swm/en/isw2024-july/ Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017,  Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю. 

Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. 1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році https://cutt.ly/g8WfDDT, що триватиме  до 31 березня 2023 року. 


УМОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ


У рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 14 лютого 2023 р. у м. Бухарест (Румунія) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій.

Загальний бюджет Програми складає 60 млн євро. Пріоритетами Програми є екологія, соціальний розвиток та управління кордонами. Перший конкурс проектних пропозицій розпочинається у червні 2023 року.

Інформуємо, що з метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми Секретаріатом Кабінету Міністрів України 4 квітня 2023 р. о 15 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації пріоритетів Програми і майбутніх конкурсів проектів. 

Заінтересованими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організайції, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області).

Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1CI4WGgzka2seTc_MaiNPDceyAk8pQYVjAJ6X7PSg9rc/edit. Посилання для зустрічі буде надіслано додаткового.

З текстом Програми можна ознайомитись тут.Проєкт USAID “Економічна підтримка України” запрошує представників закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти на серію онлайн-тренінгів «Створення недискримінаційного простору в закладі освіти».

Для кого тренінги?

Для викладачів та викладачок закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, активних студентів та студенток, які люблять свої заклади освіти й готові робити їх ще кращими.

Тренерка - Кристина Касрашвілі, спеціалістка з гендерних питань та інклюзії вразливих верст населення.

Тренінги відбудуться 10 – 14 квітня. 

Протягом 5 модулів учасники(ці) дізнаються:

• Секрети створення навчального процесу, комфортного для всіх;

• Як ідентифікувати та запобігати негативним соціальним явищам у навчальному просторі;

• Як формувати в учасників та учасниць навчального процесу недискримінаційну поведінку;

• Як підтримувати осіб, що зазнали соціального тиску в закладі освіти;

• Як писати про досягнення студенток та студентів, не посилюючи стигматизацію окремих верст населення.

Розклад модулів із посиланнями для прямого підключення:

Тема І. Зниження гендерної дискримінації – 10 квітня

https://cutt.ly/E4K4AId


Тема ІІ. Стигма та дискримінація в закладах освіти – 11 квітня   

https://cutt.ly/u4K4VOE


Тема ІІІ. Запобігання гендерно зумовленого насильства в закладах освіти – 12 квітня   

https://cutt.ly/u4K4VOE


Тема IV. Мова неворожнечі. Як коректно подавати інформацію – 13 квітня

https://cutt.ly/X4K7uaq


Тема V. Особливості роботи з уразливими категоріями – 14 квітня   

https://cutt.ly/W4K7dtt


Час проведення усіх модулів – з 15 до 17 год.


Можна взяти участь у всіх 5 модулях або обрати один чи декілька найцікавіших для себе.

Для отримання сертифікату учасники(ці) мають пройти щонайменше 3 модулі тренінгу та заповнити додаткові анкети в електронній формі.


До уваги студентів-магістрів першого року навчання!

Оголошується конкурс на участь в стипендіальній програмі.

Polonia University in Czestochowa (Полонійна Академія в Ченстохові) https://ap.edu.pl/ пропонує стипендіальну програму для двох студентів Криворізького національного університету, які бажають пройти закордонне стажування та реалізовувати дослідження у сфері бізнес-адміністрування та міждисциплінарних зв’язків. Така програма покликана надати студентам не просто освітні, але й культурні можливості та поширення можливості набуття ділових контактів.

Програма розроблена для студентів, які приїжджають до Польщі, щоб пройти один рік навчання в Polonia University з 01.10.2023 по 31.07.2024 (консультації одного семестру теоретичних занять та один семестр стажування). Перший рік навчання фінансується за рахунок стипендії, яка підтримує мобільність та співпрацю.

Стипендія складається з щомісячної суми 600 євро для кожного студента та 800 євро для витрат, пов’язаних з поїздкою, тож загалом 6800 євро на студента.

Критерії для відбору: академічна успішність та знання англійської мови (рівень В2).

Свої мотиваційні листи (англійською мовою) надсилайте на адресу kostiuk@knu.еdu.ua

Дедлайн подачі мотиваційних листів 15 червня 2023 до 13:00.


До уваги студентів-бакалаврів третього та четвертого років навчання, студентів-магістрів першого року навчання та випускників які нещодавно закінчили навчання!

Відкрито третю чергу Програми стажування Erasmus+ для українських студентів у Словаччині. Стажування проходитиме у Братиславі. Як стажист, ви матимете можливість працювати над захоплюючими проектами у відомих міжнародних компаніях у різноманітних галузях, таких як маркетинг, фінанси, бізнес, обслуговування клієнтів, аналітика тощо. Ви будете проходити стажування в тісному контакті з досвідченими професіоналами, які забезпечуватимуть керівництво та наставництво у великих міжнародних компаніях або стартапах.

Початок стажування: червень – вересень 2023 року

Тривалість стажування: мінімум 5 місяців (з можливістю продовження)

Розташування: переважно в Братиславі

Пропонується:

- професійне денне стажування в компанії за Вашим фахом;

- фінансовий грант до 750 євро/місяць;

- безкоштовне проживання (окрема кімната в спільній з іншими квартирі)

- страхування;

- кошти на проїзд до Словаччини;

- зустріч (автобусна/залізнична станція) та зустріч після прибуття;

- регулярні поїздки та соціальні заходи з іншими стажерами нашої програми під час вашого перебування;

- практична підтримка до та під час стажування нашою командою;

Програма БЕЗКОШТОВНА для студентів та університетів!

Вимоги для участі в програмі:

- бути студентом останнього курсу бакалавра чи магістра або недавнім випускником;

- вільне володіння англійською мовою (B2-C1);

- можливість виїхати до Словаччини до липня протягом мінімум 5 місяців для стажування на повний робочий день;

Щоб приєднатися до програми подайте заявку якнайшвидше через онлайн-форму  https://forms.gle/ubDdDZAinWYYA6MBA . Ми вітаємо заявки від студентів будь-якого профілю та спеціальностей. Практика відкрита як для студентів, так і для аспірантів.

Докладнішу інформацію про стажування можна прочитати на сайті https://www.placementslovakia.com/news/490-new-turn-of-our-internship-program-for-ukrainian-students

Процес відбору: учасники обираються на основі двох співбесід.

Дедлайн подачі заявок до 16.06.2023

Шановні студенти,

Університет Пассау (Німеччина) висловлює щиру підтримку Україні та українським студентам. Університет прагне не тільки сприяти розвитку академічної спільноти, але й посилити співпрацю з українськими закладами вищої освіти у сфері навчання та досліджень. Здобувачам пропонується можливість навчання в університеті Пассау та рідному ЗВО одночасно. По завершенню навчання студенти матимуть змогу отримати документ про вищу освіту за ступенем Магістр як українського, так і німецького зразка. 

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://www.uni-passau.de/en/europe/university-partners-ukraine 


Dear students,

The University of Passau (Germany) aims at fostering cooperation with Ukrainian institutions!

In the midst of the ongoing war, it is our aim to not only offer support within our academic community, but also to enhance and sustain collaborative endeavors in teaching and research with Ukrainian institution

  Prof. Dr. Jan-Philipp Ahrens


The University launched a website to present information about partnership cooperation and provide links for students that are interested in exchange.

The main idea is to create additional exchange opportunities for the 2023 winter semester. Students on Bachelor's or Master's degree programmes at Ukrainian partner institutions will be encouraged to spend one or two semesters at the University of Passau. Some of these will be supported by a dedicated scholarship scheme.

For further information, follow the link 

https://www.uni-passau.de/en/europe/university-partners-ukraine29 серпня робоча група кафедри Геодезії (Перегудов В.В., Паламар А.Ю., Новікова О.М., Намінат О.С.) та міжнародного відділу провела онлайн-зустріч із представником Варшавського політехнічного університету Криштофом Бакула (заступник декана). Учасники презентували університет та кафедру геодезії, обговорили можливі шляхи співпраці. Результатом зустрічі стала пропозиція підписати «Лист про наміри» з подальшим підписанням Меморандуму про співпрацю між Варшавським політехнічним університетом та Криворізьким національним університетом. Також учасники зустрічі домовилися про спільні публікації та зустрічі на семінарах із колегами з Варшавської політехніки та наступні кроки подальшої співпраці. З 19 по 21 грудня 2023 р. представники Криворізького національного

університету (завідувачка кафедри іноземних мов Голівер Н., начальник відділу міжнародних зв’язків Костюк С., провідний фахівець відділу міжнароних зв’язків Поляковська О.) взяли участь в інформаційних днях про можливості та конкурси Програми ЄС Erasmus + у сферах освіти, молоді та спорту для організацій України у 2024 році від Національного Erasmus +офісу в Україні.

Подія була цікавою як для новачків, так і для учасників проєктів з академічної мобільності. Обговорювалися перспективи, які надає програма у сферах шкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. Хоча українські виші активно долучаються до програм Eramus+, Erasmus Mundus and JeannMonnet від Європейського союзу, до тепер все ще є багато запитань У ході презентацій учасники мали можливість поставити питання та отримати відповіді. Представники офісу ознайомили учасників із правилами подачі заявок на проєктні конкурси на поділилися корисними порадами.

Дні були насиченими, але цікавими та корисними.